Nepomucký trojúhelník 2014
06.08.2014

Ve středu 23.7.2014 jsme vyrazili na naše, v pořadí druhé závody do Nepomuku, které byly poněkud dramatické, ale nakonec vše dopadlo nad naše očekávání.

Druhý den jsme připravovali naše stroje ( Dresda Triton a Yamaha TX500) na přejímky, které následovaly další den. Následující chvíle jsme řešili problémy s dodávkami elektrické energie, které trvaly celý víkend, ale všichni už se těšili na ty tři dny co byli ještě před námi.
V páteční odpoledne, které jsme strávili menšími úpravami na našich motocyklech před přejímkami, nám dorazili naši závodníci Petr Oplíštil a Honza Kábele, kteří v podvečerních hodinách odešli spolu s našimi mechaniky předvést naše perfektní stroje na přejímky. Zvládli to docela dobře, až na nějaké drobnosti, které ihned naši schopní  mechanici upravili.

Nastala sobota kdy byl tkzv. Tréninkový den, který je potřebný pro kvalifikaci do závodu. U Yamahy  jsme se potýkali s ,,menšími¬¬“ problémy v zapalování a u Dresdy se v důsledku nerovnosti přírodní tratě uvolňovaly oba karburátory. Ale nakonec to stroje i závodníci  zvládli a kvalifikovali se do nedělního závodu.

Významný den pro skvělé závodníky Petra Oplíštila a Honzu Kábeleho nastal v neděli. Honza Kábele  startoval v kategorii V z patnáctého místa. Všichni byli nervózní a napjatí jako struny, ale závodníkům to šlo  přímo výborně. Petr startoval v kategorii K ze čtrnáctého místa a skončil čtvrtý. Ale pro nás bylo nejdůležitější že oba dojeli celý závod v pořádku.

Na vyhlášení dostal Petr cenu diváků. Všichni měli velkou radost, že k tomu taky nějak přispěli. Tímto chceme Petrovi za celý BROOKDALE Team  pogratulovat a přejeme mu víc takových úspěchů. Zároveň chceme poděkovat  skvělým závodníkům a celému výbornému realizačnímu týmu pod vedením pana Františka Sladkého a také chceme poděkovat děvčatům z kiosku ,,U Bazénu“, které nám pomohly při výpadu elektřiny.