BROOKDALE
11.02.2014

BROOKDALE - asi bych k tomu měl napsat pár řádek. Vlastně je to vše o nás, kteří si hráli v dětství s angličáky, kteří se nechtějí  rozloučit s tímto krásným světem snů a představ. Stále ležíme na koberci, v ruce svíráme svůj světlezelený Mercedes C111 a smykem bouráme do stěny postavené z dřevěných kostek.

A tak si stavíme své sny z větších kostek, sháníme a restaurujeme si auta, motorky a staré prostory dávno zašlých budov, podobných těm z dětství, a snažíme se vyhledávat poslední mohykány dosud plně nepolapené virtuálním světem a 3D technologií. Chceme si zazávodit na skutečných strojích, u dobrého jídla a pití si povídat o filmu 24 hodin Le Mans a přitom si rukou rozcuchávat  poslední zbytky vlasů na hlavě, aby jsme se co vejvíce podobali Steve McQueenovi. Můj kamarád říká: “Tři věci mám na světe nejraději - ženy, jídlo a machrování”….

Jestliže jste stejná krevní skupina a tohle vše vám vlastně tak trochu na tomto současném světě chybí, sledujte i nadále tyto stránky, čtěte si o světě minulosti, vraťte se o několik let zpátky, zpět na začátek.  A pokud vám i tohle bude málo, držte nám palce a doufejte s námi, že již brzy se nám společné sny začnou plnit.

Pak přijedete sem do Brookdale, zajedete nejrychlejší okruh na závodním stroji, poladíte oko několika vystavenými závoďáky, a po jídle a pití si budete povídat s ostatními o strojích, které ještě nikdo neviděl a závodech, které se ještě nejely.Home
Aktuality

Články

Certifikáty

BTR

Galerie

Ochrana osobních údajů

Kontakty

BROOKDALE s.r.o.
Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

www.brookdale.cz

Copyright © BROOKDALE s.r.o.,

All rights reserved

 

Vyhotoveno společností 5Q.