Další novinky ze zákulisí restaurace WAREHOUSE
13.05.2016

Dočkali jsme se a konečně přišel čas na namontování historické motorky na bar ve tvaru ploché dráhy, která tak dlouho čekala v rohu restaurace na to, až bude vše připravené.

Dočkali jsme se a konečně přišel čas na namontování historické motorky na bar ve tvaru ploché dráhy, která tak dlouho čekala v rohu restaurace na to, až bude vše připravené. Bar je obložený lícovými cihlovými pásky i z druhé strany a tak nám už nic nebránilo v tom, motorku přimontovat.

 

Šikovní elektrikáři dokončují rozvody elektřiny pro designová světla na stropě restaurace a poté zapojí celou kuchyň a restauraci. V kuchyni jsou přidělané ohřívací lampy na výdeji jídel, které udrží správnou teplotu jídla než vám jídlo obsluha donese na stůl.

 

Na prosklené stěně, která odděluje restauraci od kuchyně, je přimontovaný krásný dekorativní větrák, který dodává restauraci industriální nádech.

 

V tomto týdnu také probíhá výběr kávy, kterou pro vás důkladně vybírá pan majitel Petr, šéfkuchař Aleš a Katka, která se o vás bude starat. Během 14 dnů budou dokončeny stoly, lavice a židle a my je budeme moci přivézt do restaurace.



Home
Aktuality

Články

Certifikáty

BTR

Galerie

Ochrana osobních údajů

Kontakty

BROOKDALE s.r.o.
Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

www.brookdale.cz

Copyright © BROOKDALE s.r.o.,

All rights reserved

 

Vyhotoveno společností 5Q.