Úpravy restaurace jsme rozjeli na plno
23.03.2016

Tento týden nám dorazila objednaná kuchyň, která se od úterý montuje a ladí.

 

Už se pomalu blíží jaro a vy se určitě ptáte se, jak jsme daleko s naší stavební úpravou? Koncem února jsme se pustili do budování baru, který je součástí restaurace. Cihlový bar bude mít podobu dráhy s klopenými zatáčkami, na kterou umístíme historický motocykl z naší sbírky.
Pokud jste zvědaví, jak to bude vypadat, podívejte se na další ochutnávku z vizualizace. Najdete zde jak půdorys celé restaurace, abyste se lépe zorientovali, tak bar a restauraci.
Na co všechno se u nás můžete těšit?
Protože jsme zastánci dobrého jídla, tak s naším kuchařem ladíme celé menu. Jsme hoooodně zvědaví, jak to nakonec dopadne. Kuchař bude pro vás vařit až do 24. hodin a celou dobu mu můžete koukat pod ruce díky otevřené kuchyni umístěné přímo v prostorách restaurace.
Při čekání na skvělé jídlo se můžete podívat nebo vyfotit se stylovými rekvizitami, které vám zkrátí čekání.
Úpravy se blíží pomaličku ke konci a my se už těšíme na první motorkářské i nemotorkářské návštěvníky. Přesný datum otevření restaurace a baru zatím neplánujeme, ale věříme, že to bude brzo.

Tento týden nám dorazila objednaná kuchyň, která se od úterý montuje a ladí. Příští týden už bude mít i svého kuchaře, který se do ní nastěhuje a začneme společně tvořit jídelní lístek. Postupně vás budeme informovat jak probíhá usilovná práce kuchaře a naše ochutnávání a rozhodování.

Architekti mezitím navrhují sociální zázemí pro hosty restaurace a personál. Po celém areálu běhá a pracuje spousta šikovných lidí. Všude se něco montuje, vrtá, předělává, přesunuje, nakládá a vykládá.

Byl se u nás podívat i kovář, truhlář a čalouník, se kterými ladíme poslední detaily interiéru restaurace. Domlouváme, jaký bude tvar stolů, židlí, ale i to jakou barvu a materiál bude mít potah na židlích a gauči.Home
Aktuality

Články

Certifikáty

BTR

Galerie

Ochrana osobních údajů

Kontakty

BROOKDALE s.r.o.
Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

www.brookdale.cz

Copyright © BROOKDALE s.r.o.,

All rights reserved

 

Vyhotoveno společností 5Q.