Motorky
NSU 501 OSL

Jenda přes zimu přesedlá z mladé Japonky na starou Němku. Co ho k tomu vede nikdo neví, ale vězte, že z tý starý báby vymáčkne poslední kousek šelmy, která v ní ještě třímá. S tou mladou se beztak pořád válel někde podél trati a na to už se nedalo dívat. Asi to nebude takovej kalup jako letos, ale show to bude veliká.

To si piště ;-) Rodí se závodní NSU 501 OSL – jednoválcový zázrak z roku 1935 se dvěma vačkami ve skříni a otevřenou hlavou s vlásenkovými pružinami.

Norton
No a Pedro bude zase skákat na zádech jedné postarší Angličanky, kterou se bude snažit svými stehny udržet v přímém směru a bez spolehnutí na brzdy ji přemlouvat v zatáčkách ať mu ještě jednou usmaží “Fish and chips” k večeři. Holka zažila druhou světovou a vydržela od roku 1934 až do dnešních dnů. Na hlavě má take dvě viditelné sponky do vlasů, tělem ji probíhá jeden válec o obsahu 500cc a měla by být vzpomínkou na jednoho z největších jezdců té doby.  
Matchless 500cc Model G80 Spring frame
A abychom se take dostali na silnice do provozu mezi ostatní milovníky jedné stopy, máme na dvorečku dva “civili”, kteří nám určitě neudělají ostudu a nenechají nás stát na krajnici. Maximálně nás zanechají až do rána někde na cestách v hloučku ostatních bláznů. Červeňáček je Matchless 500cc Model G80 Spring frame r.1958 – Competition.
NORTON ES2
Zeleňačka - Norton ES2 500cc z roku 1961, nový přírustek pro každodenní radost pod zadkem….:-))
DRESDA Triton 650cc
V neposlední je potřeba zmínit Triton, se kterým Petr prošel celou závodní sezónou 2014 bez jediného záchvěvu povalování u krajnice. V druhé půlce sezóny jsme mu sundali kapotáž a trochu jsme ho svlékli do naha.


Home
Aktuality

Články

Certifikáty

BTR

Galerie

Ochrana osobních údajů

Kontakty

BROOKDALE s.r.o.
Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

www.brookdale.cz

Copyright © BROOKDALE s.r.o.,

All rights reserved

 

Vyhotoveno společností 5Q.